kinopodgwiazdami-1200-2017czerwiec.jpg

Kino pod gwiazdami – czerwiec 2017

10, 23 CZERWCA 2017 | AMFITEATR, PARK MIEJSKI | REDA | GODZ. 22:00 | WSTĘP WOLNY

W czerwcu zapraszamy na seanse:

10 CZERWCA 2017 | AMFITEATR, PARK MIEJSKI | REDA | GODZ. 22:00 | WSTĘP WOLNY

JOY
reż. David O. Russell, USA, 2016 | biograficzny, dramat, komedia

Nagrodzona Oscarem Jennifer Lawrence w roli zmagającej się z życiem samotnej matki, która nieoczekiwanie dokonuje wynalazku, okazującego się światowym fenomenem i staje na czele imperium finansowego wartego miliony dolarów. (filmweb)

RANDKA NA WESELU
reż. Jake Szymanski, USA, 2016 | komedia, 18+

Mike i Dave, dwaj dorośli bracia, słyną ze szczeniackich wygłupów, które psują każdą rodzinną uroczystość. Gdy zostają zaproszeni na wesele swojej siostry na Hawajach, rodzice stawiają im warunek: muszą pojawić się w towarzystwie dziewczyn, które w razie potrzeby będą mieć na nich oko. Bracia umieszczają w internecie ogłoszenie, szukając idealnych partnerek. Nie przypuszczają nawet, że dwie dziewczyny, które poznają, okażą się jeszcze bardziej szalone i nieprzewidywalne niż oni sami, a sytuacja szybko wymknie się spod kontroli. (filmweb)

23 CZERWCA 2017 | AMFITEATR, PARK MIEJSKI | REDA | GODZ. 22:00 | WSTĘP WOLNY

OSOBLIWY DOM PANI PEREGRINE
reż. Tim Burton, Belgia, USA, Wlk. Brytania, 2016 | fantasy, przygodowy

Burton stworzył filmowy hołd dla samego siebie: połączył ulubione motywy, stworzył wyjątkowo piękne, posępne scenografie, za kamerą postawił Brunona Delbonnela czyli speca od magicznych filmowych światów, a przed nią – duże gwiazdy: Evę Green, Judi Dench czy Samuela L. Jacksona. Zabrakło mu jedynie cierpliwości, by nadać swojej historii odpowiedni rytm… (filmweb)

SPADKOBIERCY
reż. Alexander Payne, USA, 2016 | 2012

Najnowszy film Alexandra Payne’a, trzykrotnie nominowanego do Oscara twórcy „Bezdroży” i „Schmidta”, ekranizacja bestsellerowej powieści Kaui Hart Hemmings. Gdy jego żona trafia do szpitala po wypadku, wpływowy biznesmen z Hawajów musi zaopiekować się dwiema kilkunastoletnimi córkami, z którymi wcześniej niewiele go łączyło. (filmweb)