Urodziny Fabryki Kultury - koncert BARANOVSKi

Cena biletu:
30 PLN

17 LISTOPADA 2018 | 18:00 | WSTĘP 30 PLN | FABRYKA KULTURY

REZERWACJA I SPRZEDAŻ OD 5.11 (PONIEDZIAŁEK)

Jesteśmy z wami już 4 lata!
4 lata pełne kreatywnych zajęć, koncertów, teatrzyków, pokazów kinowych, festynów i innych wspaniałych rzeczy!

17 listopada świętujemy w znakomitym stylu!
Tradycyjnie już wręczymy statuetki Przyjaciela Kultury, dla tych którzy pomagają tworzyć nam kulturę w Redzie a potem koncert!

Z okazji naszych urodzin na scenie Fabryki Kultury BARANOVSKi!

Za tym muzycznym projektem stoi Wojtek Baranowski, którego można pamiętać z udziału w jednym z wokalnych talent show. Dał się on poznać także z koncertów grupy XXANAXX, z którą od dwóch lat występuje jako klawiszowiec i gitarzysta zespołu.

Debiutancki singiel BARANOVSKIEGO zatytułowany "Dym" już od wielu tygodni nie schodzi z playlist dziesiątek stacji radiowych w Polsce, na czele z Radiem ZET i RMF.

Rezerwacje: osobiście w Fabryce Kultury (w godzinach pracy instytucji), mailowo: mdk@reda.pl, telefonicznie: 58 736 28 28
*rezerwacja jest ważna 7 dni od daty zarezerwowania biletów

Kategoria wydarzenia: